Ödeme ve Teslimat Koşulları

1.Kargo ve Sevkiyat Güvencesi
Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır. Aksi belirtilmedikçe ürünleriniz Yurtiçi Kargo firması ile taşınmaktadır.

2.Siparişinizin Kargo Firmasına Teslim Süreci
Sitemizde listelenen ürünlerin bir kısmı firmamızın deposunda bir kısmı ise yetkili distribütörlerin depolarında bulunmaktadır.
Hafta içi öğlen saat 12:00'a kadar vereceğiniz siparişlerinizin tümü genellikle aynı gün akşam kargo firmasına teslim edilebilmektedir.
Firma depomuzda bulunan ürünlerden oluşan siparişlerinizde ise saat 16:30'a kadar verilenler aynı gün akşam, diğerleri ise ertesi iş günü akşam kargo firmasına teslim edilmektedir.
Diğer tüm siparişleriniz en geç ertesi iş günü kargo firmasına teslim edilir.
Çok ender durumlarda olmakla birlikte en geç 2 iş günü içinde ürününüz mutlaka kargolanmış olacaktır.
Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir.

3.Gizlilik
Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz 1 (bir) hafta içinde tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır.

4.Teslimat ve Ücretlendirme
Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldğınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere  kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti sizden tahsil edilip siparişiniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile size ulaştırılacaktır. Belirli dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC'ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriye yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.